Twoja dziewczyna chodzi do wróżki

art

Trzeba na to jednak trochę czasu.

Charakteryzuje człowieka fanatycznego, zablokowanego uczuciowo i – niejednokrotnie – niedostosowanego społecznie. Osoba ta nie dogaduje się z bliskimi, zwłaszcza z dziećmi. Ma mnóstwo nierealnych oczekiwań i nie umie skorzystać z pomocy. W najlepszym przypadku ta miłość skończy się separacją.

Twoja dziewczyna jest obecnie bezsilna wobec rzeczywistości. Charakteryzuje ją brak wiary w siebie. Wchodzi na portal wróżbiarski rozpoznaje i nie rozumie motywów własnego postępowania. Trwoni talent. Nie rozwija zainteresowań. Bywa znerwicowana, płaczliwa. Musisz jakoś do niej dotrzeć. Jeśli Ci się to uda, ona zmieni swe zachowanie. Postaraj się obudzić w niej wiarę w siebie. Kiedy przejdzie ciężki okres będzie Ci wdzięczna za okazaną pomoc. W ten sposób jeszcze bardziej umocnicie Wasz związek.

Partnerka jest mocna psychicznie, nie załamuje się byle czym, posiada silny charakter, lecz niestety, nie bywa też aniołem. Uparta, konfliktowa, często sam nie potrafisz zrozumieć o co jej chodzi. Nieraz wydaje Ci się że gotowa jest raczej umrzeć, niż dobrowolnie zmienić zdanie. Z czasem będzie jednak coraz lepiej. Obecnie spróbuj do niej dotrzeć dzięki spokojnym, rzeczowym argumentom. Jeśli Ci się to uda, macie szansa na szczęśliwy związek.

Karta ta sugeruje, że obiekt Twoich uczuć jest osobą niewartą uwagi. Może i dostrzegasz jej wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale coś Cię do niej ciągnie. Liczysz że się zmieni, niestety tacy ludzi jak ona nie zmieniają się nigdy. Im dalej w las tym będzie gorzej, partnerka będzie żerować na Tobie psychicznie, w końcu nie będziesz miał sił się jej przeciwstawić. Zakończ ten związek jak najszybciej. W innym wypadku będziesz miał kłopoty.

Twoja partnerka jest osobą ciężką do życia, trudno będzie przetrwać Wam próbę czasu. Jest konserwatystką, ciężko będzie Ci nakłonić ją do zmiany zachowania. Nie pasujecie tak naprawdę do siebie. Macie odmienne charaktery, myśli, pragnienia. Zakończ więc ten związek, im dłużej będziesz w nim tkwić tym gorzej zarówno dla Ciebie jak i dla niej.

Twoja dziewczyna potrafi zarobić pieniądze i zwykle dostaje, co chce. Jest silna, czuła, serdeczna, lecz niekiedy wychodzi z niej straszna despotka. Lubi być doceniona. Jednak przez jej manię władzy ciężko jest z nią żyć na co dzień. Przez to zachowanie pozostaje w wyniszczającej relacji z wieloma osobami.